AKADEMIA OUTDOORU I RATOWNICTWA

Dla kogo jest Akademia Outdooru i Ratownictwa?

Akademia Outdooru i Ratownictwa to miejsce stworzone z myślą o dzieciach ze szkół podstawowych oraz starszej młodzieży. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, raz w tygodniu przez 1,5 h. Są zorganizowane tak, aby dostarczać nie tylko wartościowych doświadczeń, ale również zdrowego i aktywnego stylu życia. Akademia Outdooru i Ratownictwa oferuje alternatywę dla młodych ludzi, którzy coraz więcej czasu spędzają przed ekranami komputerów i smartfonów . Organizując zajęcia w plenerze, stawiamy na ich korzystny wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży. Ruch na świeżym powietrzu, kontakt z naturą oraz rozwijanie umiejętności outdoorowych to fundamenty, na których budujemy nasze programy. Chcemy, aby uczestnicy nie tylko się uczyli, ale także wzmacniali swoją odporność oraz rozwijali nowe pasje i zainteresowania.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się na terenach leśnych Parku im. Powstańców Śląskich w Zabrzu. Nieprzewidywalna aura nie jest dla nas przeszkodą! Zajęcia Akademii Outdooru i Ratownictwa odbywają się bez względu na warunki atmosferyczne, chyba że zagrażają one bezpieczeństwu uczestników. W takich przypadkach przenosimy nasze aktywności do przyjaznej Szkoły Podstawowej Nr 15 w Zabrzu.

Czego się nauczysz?

W naszej Akademii Outdooru i Ratownictwa gwarantujemy nie tylko naukę, ale prawdziwe przygody, które wciągają od pierwszej chwili. Zajęcia przeplatają się ze sobą, zapewniając różnorodność i eliminując rutynę. Nikt się nie nudzi, a cykl szkolenia staje się niezapomnianą przygodą pełną nowych umiejętności i fascynujących odkryć. Uczestnicząc Akademii młodzi ludzie zdobędą wiedzę z zakresu:

technik linowych
technik Survivalowych
ratownictwa i pierwszej pomocy

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami

Shopping Cart
Scroll to Top